Akademickie Stowarzyszenie Ginekologów Onkologów w Gdańsku


Czy wiesz jak zbadać swoje piersi? A może masz inne pytania? Czytaj tutaj!


Czy wiesz, że Studneci zrzeszeni przy Katedrze i Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej przygotowywują dla Państwa akcję promującą zdrowie w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki, jak również corocznej akcji Piknik na Zdrowie? Dowiedz się więcej o działalności Koła tutaj.

Jeżeli zauważysz…

  • nieprawidłowe krwawienia (międzymiesiączkowe, po stosunku płciowym, pomenopauzalne),
  • nieprawidłową wydzielinę z pochwy (o nieprzyjemnym zapachu, z domieszką krwi, ropy)
  • świąd okolic intymnych
  • powiększenie obwodu brzucha
  • bóle w podbrzuszu
  • bolesne oddawanie stolca i moczu, uczucie parcia na pęcherz moczowy

...zgłoś się do ginekologa!


Już wkrótce zamieścimy materiały dla pacjentów dotyczące min. mięśniaków macicy, konizacji szyjki macicy, hormonalnej terapii zastępcznej, czy występowaniu chorób przenoszonych drogą płciową, jak również wiele innych! Obserwuj nas na Facebooku, by być zawsze na czasie.
W sekcji dla studentów pojawiły się nowe prezentacje! Pracujemy pełną parą, by przygotować kompletne i fachowe materiały edukacyjne zarówno dla pacjentów jak i studentów!
W najbliższych tygodniach pojawią się liczne prezentacje w których zamieścimy odpowiedzi na najistotniejsze Państwa pytania i problemy!
Możecie Państwo wysyłać swoje sugestie i pomysły co do zawartości merytorycznej, jak i sugestie dotyczące wyglądu i działania strony na ten email

Strona i grafika stworzona przez lek. med. Adam Ostrowski. Redakcja Naukowa dr hab. med. Dariusz Wydra, lek. med. Marcin Śniadecki, lek. med. Adam Ostrowski. Materiały zawarte na stronie zostały utworzone przy współpracy z Studenckim Kołem Naukowym przy Klinice i Katedrze Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej