Akademickie Stowarzyszenie Ginekologów Onkologów w Gdańsku


Zapraszay wszystkich studentów do dołączenia do naszego Koła Naukowego! Mnóstwo pomysłów, aktywne spotkania, świetna atmosfera! Piszcie na maila do Pawła Sochy lub do Adama Ostrowskiego


Najbliższe spotkanie w poniedziałek 28.11.2011 - musicie być koniecznie!16.01.2012 Dnia 18.01.2012 zapraszamy wszystkich na drugie spotkanie Koła w 2012 roku! Zaplanowane są zajęcia praktyczne na fantomach, prezentacja Marcina, jak również ustalimy co będziemy robić na MDN 2012! Do zobaczenia.


15.12.2011 Dnia 19.12.2011 zapraszamy wszystkich na spotkanie koła! Omówimy sprawy dot. nowych prac naukowych, zaszczyci nas gość specjalny, jak również czekają nas ciekawe prezentacje!
20.11.2011 Dodano prezentacje z naszych minionych spotkań! Zapraszam do działu materiałów do ściągnięcia!


20.11.2011 Drodzy studenci! Najbliższe spotkanie odbędzie się dnia 28.11.2011 o godzinie 18 w sali seminaryjnej C! Plan jak zwykle napięty, szczegóły w emailu! Pamiętajcie też o fantastycznej imprezie dnia 26.11.2011 w Parlamencie! Do zobaczenia!


Już wkrótce zamieścimy materiały dla pacjentów dotyczące min. mięśniaków macicy, konizacji szyjki macicy, hormonalnej terapii zastępcznej, czy występowaniu chorób przenoszonych drogą płciową, jak również wiele innych! Obserwuj nas na Facebooku, by być zawsze na czasie.
W sekcji dla studentów pojawiły się nowe prezentacje! Pracujemy pełną parą, by przygotować kompletne i fachowe materiały edukacyjne zarówno dla pacjentów jak i studentów!
W najbliższych tygodniach pojawią się liczne prezentacje w których zamieścimy odpowiedzi na najistotniejsze Państwa pytania i problemy!
Możecie Państwo wysyłać swoje sugestie i pomysły co do zawartości merytorycznej, jak i sugestie dotyczące wyglądu i działania strony na ten email

Strona i grafika stworzona przez lek. med. Adam Ostrowski. Redakcja Naukowa dr hab. med. Dariusz Wydra, lek. med. Marcin Śniadecki, lek. med. Adam Ostrowski. Materiały zawarte na stronie zostały utworzone przy współpracy z Studenckim Kołem Naukowym przy Klinice i Katedrze Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej